Časomíra a výsledkový servis na míru...
nepřihlášen

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

Profesionální organizační zajištění sportovních akcí:

♦ Přihlašování a správa závodníků

Kompletní zajištění administrativy spojené s registrací závodníků a párování plateb startovného s registrovanými závodníky jako bonusový servis pro vás.

♦ Časomíra a výsledkový servis

Změření časů a zpracování výsledků pomocí RFID čipového systému s okamžitým výstupem, zobrazení času na LED panelu, podpora tabletu s výstupy pro moderátora, výsledkový servis na místě i rozeslání výsledků na email. Používáme vratné RFID čipy dvou typů - malá plastová kartička pro připevnění na botu, nebo čipy na neoprénovém pásku pro připevnění na kotník. Akci lze zajistit i pomocí nevratných jednorázových čipů, které mohou být součástí startovního čísla, což organizátorům jistě usnadní mnoho práce.

♦ Zajištění startovních čísel a dalších materiálů

Po dohodě jsme schopni zajisti pro vaši akci startovní čísla, tisk účastnických certifikátů, diplomů pro vyhlášení výsledků, lepící štítky pro označení závodníků a jejich materiálu a další.

♦ Ozvučení

Používáme profesionální audiotechniku jejíž součástí jsou mimo jiné drátové/bezdrátové mikrofony, digitální/anologové mixážní pulty a výkonné aktivní reproduktory různých výkonů. Na akci může hrát na podtržení příjemné atmosféry reprodukovaná hudba a případně umíme udělat i ozvučení živé kapely na afterparty.

♦ Moderování

Profesionální moderátoři s dlouholetou aktivní sportovní i moderátorskou zkušeností (jazyková vybavenost – angličtina, francouzština, ruština, němčina) .

♦ Organizační a logistické řízení akce

V případě zájmu jsme schopni organizačně a logisticky připravit a řídit celou akci (poradenství při plánování, organizaci, logistice, přípravě a realizaci celé akce).